Mohl by mi prosím někdo poradit, jak se zbavit kuny. Usídlila se mi na půdě v novostavbě. Dě­kuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Také jsem měl problém s kunou na půdě.
Zjistil jsem, že používá pouze jednu cestu. Jinudy se tam nedostala. Koupil jsem takové obyčejné pohybové čidlo se zvukovým signálem asi za 250 Kč na dvě tužkové baterie a umístil tak, aby než vleze na půdu čidlo spustila. Zvukový signál ji vždy odehnal a navíc jsem slyšel, že tam leze – pokud jsem nespal.Od té doby mám již několik let pokoj.
Doplňuji:
A kuna je u souseda.

Další odpovědi
BENYTA

Je to asi universální rada pro všechna divoká zvířata,na místa možného přístupu,i na jakákoli jiná,namotat lidské vlasy.Protože v kadeřnictví získáte pouze odstřižky,dejte je do dámské punčochy,nejlépe taky použité,a tyto pytlíčky uvažte všude,kam můžete.

panenka

Zde vám zasílám odpovědi na otázku jak se zbavit kuny na půdě tak se podívejte.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-kuny-2

martina1

Asi vás nepotěším.Babičce se to nepodařilo už cirka 15 let.Od doby,kdy přišla o kočku.Stále uklízí,ale asi si už zvykla i na to dupání.