sara-sara

Mohl by mi někdo z Vás doporučit dokument o samurajském kodexu bušidó?

Samozřejmě klidně i v anglickém jazyce či s anglickými titulky, v češtině snad ani s ničím nepočítám :)
Předem děkuji .)
Sára
Doplňuji:
Potřebovala bych to spíš po teoretické stránce, podrobnosti o vzniku, pramenech ‚bušida‘ apod.
Ne že bych byla líná hledat, naopak jsem hledala, ale nenašla nic :)

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu:

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?q=sa­murajsk%C3%BD+ko­dex+bu%C5%A1i­do&sourceid=i­e7&rls=com.mi­crosoft:en-US&ie=utf8&oe=ut­f8&rlz=1I7GGLL_en