12kolemjdouc

Mohl by mi nekdo vysvetlit refraktérní období

Ze pry behem jednoho sexu muzete mit nekolik orgasmu. Ze pry po prvnim cekate tak 20 minut. Kdyz je po prvnim orgasmu refrakterni obdobi pri kterem neni mozna erekce tak snad ten sex nemate a cekate az refrakterni obdobi skonci a bude mozna dalsi erekce. Kdyz rikaji 20 orgasmu pri jednom sexu tak mi to zni jakoze prvni orgasmus skonci a pak ten sex furt mate a dalsi orgasmu prijdou po kazdych 20 minut.

Odpovědi
Filip84

Najdi si babu, která se Ti líbí, pak by se erekce měla dostavit, v případě, že se nedostaví: konsultuj svůj stav se svým lékařem, nebo lékárníkem. Nepřemýšlej nad tím, nestuduj cypiny, a uvidíš in praxis.

Píšeš absolutní nesmysly, totálně mimo, na Chocholouška.