Mohl by mi někdo vysvětlit?

V podstatě blbinka.....všimnul jsem si toho mnohokrát,ale dnes.. Jde o to,že večer půjde v kisně „Kolja“.
Je to "skvost,poklad,blá­blá českého filmu,dostal Oscara,Zlatý glóbus atd.
Nicméně v programu je uveden jako – Drama(budiž) – Fr./ČR./VB. Proč Fr. VB.?
Co nevím a nechápu? Nebo byli při tištění programu sjetí?
Doplňuji:
Díky za zájem a snahu.
Nicméně – není to náhoda,velice často se v popisce objevují nesmysly,americký film,tak americký,že víc americký už nemůže být – herci,režie,pro­dukce,řeč,pros­tředí atd. – a stejně je to film německoameric­koanglickoital­ský.
Měli by se do toho zatáhnout třeba Eskymáci,aby jim to nebylo líto.
Možná,že si někdo,a už velmi dlouho, dělá z bůhvíkoho srandu.

Nejlepší odpověď
annas

Poznámku o Francii a VB jem našla jen v programu TV na internetu, ale v tištěné TV FR/VB nikoliv. Ve filmové databázi rovněž uvedena jen ČR.
Jsem překvapená stejně jako vy. Nesouvisí to třeba s předchozím pořadem, kdy se mluví o českém filmu v 90. letech? Úspěchy v zahraničí? Nebo opravdu nepozornost…

Další odpovědi
iceT

Je možné,že se opravdu spletli,na csfd se píše toto…
Kolja
Kolya
Drama

Česko, 1996, 105 min

Režie:Jan Svěrák
Hrají:Zdeněk Svěrák, Stella Zázvorková, Andrej Chalimon, Liliana Malkina, Libuše Šafránková, Ondřej Vetchý, Nela Boudová, Slávka Budínová, Jiří Sovák, Ladislav Smoljak, Karel Heřmánek, Regina Rázlová, René Přibil, Miroslav Táborský, Pavel Vondruška, Silvia Šuvadová, Eva Klepáčová, Veronika Freimanová, Jana Altmannová, Filip Renč, Marek Daniel, Věra Uzelacová, Miriam Chytilová, Emma Černá, Otmar Brancuzský, Lena Birková, Hana Militká, Petra Špalková, Jan Kašpar, Netta Deborská, Mykola Hejko, Rafael Kubelík, Pavel Taussig, Luboš Bíža, Magda Křížková – Šebestová, Pavel Pecháček Zdeněk Svěrák, Stella Zázvorková, Andrej Chalimon, Liliana Malkina, Libuše Šafránková, Ondřej Vetchý, Nela Boudová, Slávka Budínová, Jiří Sovák, Ladislav Smoljak, Karel Heřmánek, Regina Rázlová, René Přibil, Miroslav Táborský, Pavel Vondruška, Silvia Šuvadová, Eva Klepáčová…

Oni ale kolikrát v programu napíšou takový blábol…