jjj123456789

Mohl by mi někdo přeložit, o čem je rozhovor v tomto videu??

Od začátku přibližně do 1:04 zde :https://www.y­outube.com/wat­ch?v=s6b33PTbGxk ?

Nejlepší odpověď
RedC22

Buran k Britney: Nemůžeš se alespoň jednou usmát? Je to trapné. Vypadáš jak na pohřbu. Proč neukážeš tu svoji hezkou tvářičku? Koukej se mi do očí, když s tebou mluvím!
Buran k ostatním: Za to se omlouvám, pánové.
Britney k ženě: Takže ty dnes patrně nestopuješ na rohu ulice…
Buran k ženě: Moc se omlouvám.
Buran k Britney: Co to s tebou sakra je?! Jak se opovažuješ mě takhle zneuctit!? Kdo si myslíš, že jsi!? S kým si myslíš, že mluvíš?!