Natyyynka

Mohl by mi někdo poradit, jak mohu převést videa z VHS kazet na DVD?

Chtěla bych převést videa co nejjednodušším způsobem.

Odpovědi
Zbynas

Rozhodně nejlevnější a zároveň nejrychlejší varianta se jeví svěřit to firmě, která se tím zabývá, není jich málo.

Martinuss

Doma bez vypavení to jen tak neuděláš, Kdybys měla alespon TVkartu co umí nahrávat obraz z kamery nebo nějakého vstupu tak už by to šlo.

grondos

Stačí mít DVD přehrávač/recorder a VHS přehrávač :) Mám DVD Přehrávač/recorder s nvitřním HDD..takže jsem normálně pustil VHS přehrávač s filmem a pustil nahrávání na DVD. Funguje to 😉 Buď rovnou nahraješ na DVD nebo na HDD a pak vypálíš na DVD. V podstatě je to jako nahrávání z televize…