Liska2345

Poradíte nějaký konkrétní firmware pevného disku?

Předem děkuji

Napište alespoň jeden konkrétní firmware pevného disku v rámci vámi vybraného výrobce nebo typu.

Mohl by mi někdo napsat nějaký konkrétní firmware pevného disku? Předem děkuji

Nejlepší odpověď
Dochy

Když Ti to udělá radost:
SK hynix SC311 SATA 256GB
firmware: 70000P10
(tvrdí to CrystalDiskInfo)

Další odpovědi
Arne1

Otázce není rozumět.
Pokud potřebuješ nový firmware pro nějaký disk (resp. pro cokoliv), tak hledej na webu výrobce

elkon

Asi nevíš co je firmware, jinak bys nepsal takovou hovadinu. Firmware se váže ke konkrétnímu zařízení.

Hlada

Takto položená otázka nedává smysl.
Jednotliví výrobci sice vydávají své testovací prográmky, když se ale ptáš takto, tak nedoporučuju. Jestli chceš disk otestovat, použij raději univerzální HD Tune.

annas

Liska.,

vaše otázka nebyla správně formulovaná, navíc u ní bylo ještě přidané . Předem děkuji.

Na to reaguje robot, že poděkování do otázky nepatří, že je možné poděkovat v doplnění otázky.

Takže na dotaz "Mohl by mi někdo atd… " odpověď zní – Mohl./Nemohl.

Po úpravě jste se odpověď dověděl.

Tudíž se nad svou formulací zamyslete.

Liska2345

Ano omlouvam se

annas

Beru, ale někdy je opravdu třeba zamyslet se nad formulací otázky.

Liska2345

Mate pravdu

Dochy

Liska: Nekecej. Quentos a Annas provedli pouze kosmetické úpravy Tvé otázky. Ač s takovýmito úpravami příliš nesouhlasím a domnívám se, že v daném případě byli zbytečné, pořád to byli jen kosmetické úpravy.

Mezi:
„Mohl by mi někdo napsat nějaký konkrétní firmware pevného disku?“
a
„Napište alespoň jeden konkrétní firmware pevného disku v rámci vámi vybraného výrobce nebo typu.“
vidím docela výrazné rozdíly na to abys tam mohl dopsat „toto byl originál“

Liska2345

Ano omlouvam se, ten originál byl myšlen tím ze jsem na začátku takto otázku dostal ale nakonec jsem ji formuloval jinak, a jelikož ji neslo rozumět tak jsem ji proste zkopíroval a vyměnil …

annas

Dochy,

děkuji.

Arne1

Hlada: pro některé výkonnější disky skutečně výrobci vydávají opravený firmware, setkal jsem se s tím například u SAS disků strkaných do diskových polí.