Dismas

Mohl by katolický farář teoreticky přeměnit v krev a tělo Kristovo Coca-Colu a chipsy?

Odpovědi
Šidlo

len v amerických kostoloch, ktoré sú v mekáčoch

lenže to sú protestanti, a nie všetci protestatnti robia premenu

ono, mnohí títo protestanti sú síce prísni abstinenti, ale čipsy a kolu jedia na kilá

Hans51

Ne, ani teoreticky.

Agneta

Kdyby to bylo v Itálii, tak ano. Tam mají pláčící madony ze dřeva…a ostatní zázraky…tomu se tam nikdo nediví:DDD

ivzez

Ne.
Katolický farář nedokáže nic přeměnit.

Roman71

Řekl bych, že katolický farář nepřemění ani obyčejnou stolici na svatou :)