Agneta

Mohl by existovat stroj na lásku?

Něco jako detektor lži?

Nejlepší odpověď
annas

Ač je to neuvěřitelné, prý existuje. Objevila jsem na jedné stránce.

"Slovák Matěj se zamiloval během studia v USA do Američanky Ashley. Vzali se, jenže Matěj se pak musel vrátit na Slovensko, protože od imigračního úřadu nedostal povolení k pobytu. Úředníci byli přesvědčeni, že jde jen o předstíraný vztah kvůli tzv. zelené kartě.

Manželé tak žili tři roky v odloučení, vídali se denně přes Skype a shromažďovali důkazy o své lásce.

Matěj dokonce sestrojil přístroj, který zamilovanost a lásku prokáže. Jak? Stačí, když dva lidé spojí své levé ruce a pravé položí na senzory, jež jsou součástí zařízení a vyhodnocují signály těla. Pokud se ti dva milují, rozsvítí se na přístroji velká barevná koule."

http://www.spi­rit.cz/index.php/za­jimavosti/15146-vytvoril-stroj-na-lasku

Další odpovědi
palmal

Jestli myslíš něco jako detektor lásky, tak ten existuje. Máme ho všichni zabudovaný v sobě. Stačí nebýt k němu hluchý a slepý.

anonym

Proti lásce bych věděl – boty!

www.youtube.com/wat­ch?v=45RL3c1oV­Rg

anonym

u žen existuje už dávno. stačí zamávat penězi a pokud se objeví úsměv, ruka nastaví dlaň, tak je to láska jako trám

Drap

Mohl, ale zatím neexistuje. Nikdo ho zatím nevymyslel.

zjentek

Podobnej existuje-
http://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=e­lektricky%20vi­brator

Agneta

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=bTFCwKvlKZo

ten který je

Jejda,tato písnička se hrála na diskotékách na přelomu 70 a 80 let.
No,já byl ale spíše na rockové věci. 🙂