fcoop

Mohl by existovat odolný jedinec,který shlédl všech 2027 dílů seriálu „Ulice“?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano

Určitě ano. Nedávno jsem vyslechla v autobuse rozhovor dvou žen, bavily se o seriálech v TV, Ordinaci, Ulici. Jedna se chlubila, že u Ulice nevynechala ani jeden díl … Nevěřila jsem vlastním uším.

Já neviděla ani jeden díl…

Další odpovědi
anonym

Ano

Je to možné,věřím tomu.V práci jsou baby,které si nenechají ujít ani jeden díl.Když máme odpolední,tak se těší,až díl uvidí na netu.O svačině probírají uplynulý díl.Vžycky nadávají,že se buď nic neděje nebo jak je baba Nyklová hloupá.Jsem z nich vždycky na mrkev.

anonym

Ano

Nejen jedinec, ale mnozí z týmu tvůrců včetně střihačů apod. Pochopitelně, že ne jedním vrzem.

Ponytail

Ano

Samozřejmě, že ano. Jes poustu lidí, kteří nežijí své životy, ale životy seriálových hrdinů. A nemyslím to nijek ve zlém, mohou to být lidé osamělí, staří, upoutaní na lůžko. Jsou to lidé, jejichž jediným společníkem je televize.

led

Ano

Boli by ste prekvapení a to ešte aj prežívali. To dokonca ani neboli členmi výrobného štábu.

Natee

Ne

To je snad nemožné, ne?! =)

casey

Ne

Prece neni mozne vydrzet odkoukat tolik dilu.
Ja tedy nevidel jeste ani jeden dil ulice, ordinace. Pouze jeden dil pojistovny a sla mi z toho hlava kolem.
Stab, strihaci.. za to maji zaplaceno, je to jejich prace. Nevim jak dlouho trva natocit tolik dilu, ale podili se na tom tolik lidi, ze dost mozna nemusi vsichni odkoukat vsechno

Jikra

Ano

samicek333

Ano

filva

Ano