Avatar uživatele
fcoop

Mohl by existovat odolný jedinec,který shlédl všech 2027 dílů seriálu „Ulice“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Kerberus před 4613 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ano

Určitě ano. Nedávno jsem vyslechla v autobuse rozhovor dvou žen, bavily se o seriálech v TV, Ordinaci, Ulici. Jedna se chlubila, že u Ulice nevynechala ani jeden díl … Nevěřila jsem vlastním uším.

Já neviděla ani jeden díl…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano

Je to možné,věřím tomu.V práci jsou baby,které si nenechají ujít ani jeden díl.Když máme odpolední,tak se těší,až díl uvidí na netu.O svačině probírají uplynulý díl.Vžycky nadávají,že se buď nic neděje nebo jak je baba Nyklová hloupá.Jsem z nich vždycky na mrkev.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano

Nejen jedinec, ale mnozí z týmu tvůrců včetně střihačů apod. Pochopitelně, že ne jedním vrzem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Ano

Samozřejmě, že ano. Jes poustu lidí, kteří nežijí své životy, ale životy seriálových hrdinů. A nemyslím to nijek ve zlém, mohou to být lidé osamělí, staří, upoutaní na lůžko. Jsou to lidé, jejichž jediným společníkem je televize.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano

Boli by ste prekvapení a to ešte aj prežívali. To dokonca ani neboli členmi výrobného štábu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natee

Ne

To je snad nemožné, ne?! =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Ne

Prece neni mozne vydrzet odkoukat tolik dilu.
Ja tedy nevidel jeste ani jeden dil ulice, ordinace. Pouze jeden dil pojistovny a sla mi z toho hlava kolem.
Stab, strihaci.. za to maji zaplaceno, je to jejich prace. Nevim jak dlouho trva natocit tolik dilu, ale podili se na tom tolik lidi, ze dost mozna nemusi vsichni odkoukat vsechno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek