sveracz

Mohl by cestovatel v čase odcestovat do doby před velkým třeskem?

Nejlepší odpověď
Kepler

To ne, protože právě tehdy se teprve vytvořil čas a prostor. Pro mně, Einsteina i Hawkinga nepochopitelné.

Další odpovědi
Edison

Pokud by cestoval z jiného vesmíru… možná ano.

aliendrone

Nemohl. Kepler má pravdu. A pokud se jedná o „multivesmír“, tak v takovém případě by NEŠLO o cestování „v čase“. ;) :D

JájsemRaibek

Na to ti tady asi někdo těžko odpoví.
Z jednoho vesmíru do druhého, kde je jiný čas by to mohlojít, ale těžko říct. A také už jen to, že by to byl velký časový skok, což by asi nebylo to pravé.
Mimochodem, čistě teoreticky by bylo dost těžké se přenést někam, kde nic nebylo, kde se neutvářely atomy, nic. Skočil bys tedy do ničeho a nic bys nebyl. Pokud bys skočil do času 0,0001 povelkém třesku tak by to byl takový fičák, že bys o tom stejně nevěděl, protože by tě to roztrhalo na kousky. Ale kdo ví. Třeba takhle nějak skočil a právě z jeho částí se pak utvořil člověk.