dust8

Mohl by být „koronorán“ nové slovo pro jinak řečeno kormorána nakaženího koronovirem?

Přemýšlím, že bych jej zaslal do češtiny 2.0., ale zajímal by mě váš názor.

Odpovědi
aliendrone

Spíš bych to viděl na důkladně ošmatanou svatou knihu džihádistů a obecně samopalláhů. :) ;)

Edison

Ne. Do toho systému se nedávaj slova, která si vymyslíš, ale která se používají. Má to být obraz jazykového vývoje společnosti, ne návrh pro uvedení do slovníků.