hawranek

Modřiny neznámých původů

Nějakou dobu mně trápí následující problém- včera se mi udělala velká modřina na ruce, pod dlaní (kousek pod šlachou), vcelku velká, ale hlavně- doopravdy bolestivá. Ruku jsem si musela zavázat, abych s ní mohla vůbec něco dělat. Když je ruka stažená, je to jakž takž v pořádku. Není mi ale jasný původ modřiny. Do ruky (a zrovna do tak blbýho místa) jsem se nepraštila. Z čeho může být?

Nejlepší odpověď
Kric.ouwner

Jestli je to z ničeho nic tak radím navštívit rychle lékaře , jedná se ( asi ) o poruchu srážlivosti krve kdy je v těle nedostatek krv. destiček nebo poruchou srážlivých krevních faktorů , jedná se o nedostatečnost některých vitamínu hlavně vitamínu „c“ a také někdy i „Rutinu“ , radím navštívit co nejdříve svého obvodního lékaře…

Další odpovědi
Drap

Pokud se to opakuje, doporučuji navštívit lékaře. U některých lidí se stává, že jsou velmi citliví a modřinu mají hned.

mosoj

Modřina je vždy výron krve. Trpíte zřejmě vysokou lámavostí žil. Pomáhá na to ascorutin, ale lékař nejsem.