tencosepta

Modřina na penise, jak se jí zbavit?

Dobrý den, mám už tři roky žlutohnědou modřinu na penise. Je velká asi ani ne centimetr. Nevím kde jsem ji získal, ale chtěl bych se ji zbavit. Je možné zajít k urologovi nebo k obvodní lékaři?

Nejlepší odpověď
quentos

Jistě že je to možné, nikdo jiný než urolog Vám na toto fundovanou odpověď nedá.
Je-li tam tři roky, zjevně to není modřina (ta by už dávno samovolně zmizela). Může to být stejně dobře mateřské znaménko nebo bradavice, ale s jistotou odpoví jedině lékař (my těžko, nota bene když ji nevidíme).

Další odpovědi
anonym

Počítej s tím,že tě na kožním pošlou na testy HIV.
Doplňuji:
Už bych to déle neodkládal,protože šíření či přenos je trestný!Ber to tak,že aspoň budeš vědět na čem konečně jseš,3 roky cha!…