misicka2310

Modrání nožiček u kojence

Chtěla bych se zeptat muj skoro 5měsíční syn když ho vezme kdokoli na ruce tak mu vždycky zmodrají nožičky když leží nebo je v polosedě tak nic jen když ho někdo nosí na rukou k doktorce půjdu ve středu to je samozdřejmé vůbec nebrečí nic

Nejlepší odpověď
Lucimia

Myslím že se může jednat o dočasnou hypoxii (nedostatek kyslíku) té tkáně na nožičkách. Ale je mi divné že se to zrovna děje když ho vezmete za ručičky. Zeptejte se raději lékařky.

Další odpovědi
terry

Myslím, že se neptáte na správném místě.
A co interpunkce, to vám asi nic neříká, co??
Nebo text máme brát, jako luštitelskou hádanku? V tom případě je otázka ve špatné kategorii.