To je jak u debilů …několikrát jsem přeinstaloval windows na novo, dokonce jsem změnil i operační systém .. a co se nestane ..jakmile se dostanu konečně do windosu ..vše 5 minut krásně funguje a pak 1000 modrých obrazovek ..restartne se a pak naskočí další modrá a s jinou hláškou ..někdy mě to hodí do windowsu a další modrá obrazovka .. nevíte někdo co s tím ? Tohle je snad neřešitelnej problém
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 5840 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Už jsem Vám psal:
Podobné obtíže obvykle způsobuje porucha na výpočetní částí PC (RAM, CPU, základovka a někdy i HDD nebo grafika).
Já bych se pokusil počítač postupně používat s jinými kusy těch komponent, co máte (nejdříve bych zkusil jiné paměti, pak CPU …). Vždy vyměnit jen jednu ze součástí, tu co jste zkoušel minule zase vrátit.
|
0
před 5840 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |