Meruňka272

Poradíte, jak vyřešit modrou smrt na iPhone 5s?

Dobrý den, před necelými 14 dny jsem si pořídila zcela nový iPhone 5s. Nedávno jsem přišla domů a chtěla si zavolat, jenže se objevila modrá obrazovka a mobil se restartoval. Dnes se mi to stalo několikrát po sobě v intervalech cca 10 minut. Zkoušela jsem na internetu najít různé informace, ale nic kloudného jsem nenašla. Doufám, že se mezi vámi najdou tací, kteří by mi mohli poradit. Děkuji předem za odpověď.

Nejlepší odpověď
Tw!st

To se mi teda ještě nikdy za 4 roky s mým iPhone nestalo, ani nikoho neznám, protože modrou smrt zobrazuje pouze windows, pokud se ti to restartuje pak to budeš muset reklamovat, je-li to pořád v záruce

přecejen jsem něco našel na youtube https://www.y­outube.com/wat­ch?v=qEZEfykrM7o ale doporučuju spíš využít reklamaci, a pokud už vypršela, zkus to někomu zručnému dát ať se na to podívá podle toho videa

Další odpovědi
RC369

Řešení 1. Aktualizace nebo odstranění Apps
V některých případech aplikace nainstalována způsobí, že „iPhone modrá obrazovka smrti“ chyb. Jakmile jste identifikovali Apps příčinou tohoto problému, by mohly pokusu o jejich aktualizaci. To může problém vyřešit. Navštivte App Store a klepněte na Aktualizace pro aktualizaci aplikace, které si přejí být aktualizovány. Pokud aktualizace App nefunguje, možná aplikace je vadný. A je třeba je odstranit.

Roztok 2. tvrdý reset vašeho iPhone
Tvrdý reset je účinný způsob pro iPhone modrá obrazovka smrti fix. Také je užitečné pro upevnění iPhone červený obrazovka a iPhone bílá obrazovka smrti.

  1. Stiskněte a přidržte „domácí“ a tlačítka „Power“ po dobu alespoň 10 sekund.
  2. Můžete vidět logo Apple a váš iPhone se restartuje. Váš iPhone se zpět do normálního znovu.

Řešení 3. aktualizaci na nejnovější verzi IOS
Aktualizace iOS mohou fixe spoustu chyb pro softwarové chyby a jiné problémy, včetně modré obrazovky error.Once iPhone iPhone je zálohován, přejděte na příkaz Nastavení a klepněte na „Obecné“, následované „Software Update“. Když vidíte, k dispozici aktualizace, zvolte „Install Now“. Když je aktualizace kompletní instalace sama o sobě, zařízení se automaticky restartuje a spustit zálohování jako obvykle, když skončil.
1.Click Nastavení a potom klepněte na generála.
2. Klikněte na aktualizaci softwaru.
3.Tap na tlačítko Instalovat nyní.

Následující odkaz vám ukáže nějaké jiné způsoby, jak se zabývá iPhone modrá obrazovka smrti problému. Doufám, že některé z metod vám pomůže.
http://www.le­awo.org/tutori­al/how-to-fix-iphone-blue-screen-of-death.html