janleitman

Modrá SDK deska

Pomůže nějak významně modrá deska v paneláku na strop proti kročejovému hluku od sousedů nede mnou?
Má je někdo?
díky
Doplňuji:
no modrá je právě akustická,ale asi bude fakt lepší nějakou jinou izolaci.Už kvůli ceně…jsou nehorázně drahé

Odpovědi
honza19hk

nemám je,ale samotný sádráč ti nepomůže,chce to ještě zvukovou izolaci jako takovou.

cukrar

Modré ticho samo o sobě sice pomůže, ale rozdíl nepoznáte. Musíte použít celý systém s hlukovou izolací.
Pokud uvažujete, že dáte jen samotnou modrou desku, je to zbytečné..

http://www.do­lur.cz/index.php?ar­t=335