Miroslavst

Modlíte se před spaním?

V jedné z odpovědí se uživatelka Zajpo přiznala, že před spaním si odříká otčenáš.
Modlíte se taky před spaním?
Myslíte, že Kropítko si před spaním odříkává 3× kodex?

Nejlepší odpověď
kropitko

Miroslave,kdyby jen 3×,celou noc si to opakuji a opakuji a přemýšlím,jak je možné,že já tomu co je v tom kodexu napsáno rozumím a je tolik lidí,kteří to ne a ne pochopit…

Další odpovědi
aramah

Jako děti jsme se museli modlit,Andělíčku můj strážníčku atd.Ani nám to nevadilo.Dnes už se nemodlím,a taky mě to nevadí..

anonym

no to upomínání na kodex je tak časté že už ho znám na zpamět.ale stejně ho každý minimálně jednou porušil,je to zvláštní,ale kdyby charaktrer stránek tak jak jsou ted tolik vadil administrátorům jak se někteří uživatelé ohání už by dávno byl změněn

Boooh

Tos mi neměl dělat! Deset dní sa nemodlím!