Avatar uživatele
mosoj

Moc vám to vadí ?

Včera jsem zde nabídl jednomu uživateli, že mu pošlu
odbornou literaturu ohledně počítačů a OS XP. Žádné peníze jsem nechtěl. Moc vám to vadilo, že jste to smazali?

Doplňuji:
Uživatel se ptal kde sehnat ( stáhnout) něco o systému XP zadarmo. Protože již používám win 7
napsal jsem zde, že pokud bude chtít tak mu pošlu dvě knihy o OS XP. Ctěl to zadarmo a tak to také bylo míněné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Kerberus, hanulka11, hanny 2, stana73 před 4805 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
johana 56

Patřím k těm,kteří rádi přijmou každou dobrou radu,učíme se celý život.Nic nemažu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

To musela být ale rychlost…ani jsem si nevšimla, že něco takového proběhlo.
Nevím co komu mohlo vadit?
Lidi si přeci mají pomáhat.
Nikoho to nemohlo přeci pohoršit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Bohužel mosoji nevím o co šlo tak ti nemůžu odpovědět.Ale jak už jsem zde mnohokrát psala panuje tu zlost,závist je to tu jak ve školce a né jak kdyby tu seděli dospělí lidi.Já už se raději pokud nemusím na tohle neozývám pro mě jsou to akorát zbytečné nervy.
Já jsem zde abych lidem pomohla a né abych se tu rozčilovala

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

Já ani nechápu nějaké přesouvání,natož mazání otázek.Štvou mě taky ti,co kážou morálku a co si myslej,že bez nich se to zřejmě neobejde.Přihlásí se někdo?Kdo někdy smazal otázku?A proč?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Ahoj mosoji,vůbec jsem tu otázku nezaregistrova­la,asi pro to,že počítačům nezozumím.Tudíž jsem nečetla ani odpověď.Nikomu jsem nikdy nic nesmazala,nep­řesunula apod.,ani nevím jak se to dělá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Sice jsem to nějak nepostřehla, ale není jednodušší dotyčnému poslat mail přes odpovědi? Pokud něco chce, tak dovolí být kontaktován.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
standa

Myslím, že nikomu nic nevadilo…, ta vaše zmiňovaná odpověď je normálně k nalezení 🙂

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/navod-na-total-commander

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Ve svých odpovědích jsem ji dnes nemohl najít. Jestli jsem špatně koukal tak se všem omlouvám !!!

před 4805 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek