hanulka11

Moc prosím, poradíte kde se stala chyba?

Včera jsem hledala fotky ,klikla jsem si disk D a stále to psalo, že neodpovídá.Pak se pc zasekl a nic se nedělo-prostě přestal pracovat a nemohla jsem se vrátit na výchozí stránku ani zavřít. Prostě jsem musela /i když vím,že se to nemá/vytáhnout šňůru ze zásuvky.Ne hala jsem ho do rána vypnutý a ráno se rozběhl normálně. Dnes jsem opět chtěla z disku D fotky a stalo se to samé.Poradíte ,co se s tím mohlo stát?Moc děkuji.
Doplňuji:
nešlo restartovat, protože nic nefungovalo

Nejlepší odpověď
anonym

místo vytáhování šnůry zkuste restartovat počítač,mě se to už taky takhle seklo
Doplňuji:
aha tak to už je problém,tak to zkuste ted když pc jde restartovat,není možné že jste si do discu D nahrála soubor který na vašem pc nelze spustit a ten vám to nějakým způsobem blokuje?

Další odpovědi
Miroslavst

Zkuste disk d vypojit z počítače a následně otestovat počítač. Pokud se nesekne, je problém s diskem D. Zkusil bych ho napojit do jiného počítače a uvidí se.

niemand

Okamžitě zazálohujte veškerá data, o která nechcete přijít! Vypadá to na machanickou závadu HDD. Pak zkuste formát disku a novou instalaci systému. Osobně se domnívám, že bude nutná koupě nového disku. hezký den
Doplňuji:
Zálohu provádějte pouze na druhý (fyzicky přítomný!) disk! Pokud máte jeden rozdělený na více pouze systémově, při neodborném formátování můžete přijít o vše!

rynek878

Předpokládám,že na HDD „D“ nemáte nainstalovaný systém,který používáte,nebo se snad pletu?
Místo vytrhávání zásuvky by stačilo Ctrl+Alt+Delete a ukončit proces,který patrně zabírá 100% výkonu procesoru,potom samozřejmně PC zatuhne a nejde nic dělat,po vypnutí tohoto procesu,může to nějakou chvíli trvat, by měl PC normálně běžet.

led

Zjavne systém spracovával nejaké dáta v pozadí. PC nestíhal, treba chvíľku počkať, potom obľúbený trojklik „CTRL+ALT+DEL“ procesy a ukončiť konkrétny proces

terry

Mně se to také dříve stávalo, pak jsem si nechala PC přeinstalovat a dělám to tak 1* do roka a je vše OK.