Avatar uživatele
hanulka11

Moc prosím, poradíte kde se stala chyba?

Včera jsem hledala fotky ,klikla jsem si disk D a stále to psalo, že neodpovídá.Pak se pc zasekl a nic se nedělo-prostě přestal pracovat a nemohla jsem se vrátit na výchozí stránku ani zavřít. Prostě jsem musela /i když vím,že se to nemá/vytáhnout šňůru ze zásuvky.Ne hala jsem ho do rána vypnutý a ráno se rozběhl normálně. Dnes jsem opět chtěla z disku D fotky a stalo se to samé.Poradíte ,co se s tím mohlo stát?Moc děkuji.
Doplňuji:
nešlo restartovat, protože nic nefungovalo

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, BEAES, anonym před 4814 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

místo vytáhování šnůry zkuste restartovat počítač,mě se to už taky takhle seklo
Doplňuji:
aha tak to už je problém,tak to zkuste ted když pc jde restartovat,není možné že jste si do discu D nahrála soubor který na vašem pc nelze spustit a ten vám to nějakým způsobem blokuje?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Zkuste disk d vypojit z počítače a následně otestovat počítač. Pokud se nesekne, je problém s diskem D. Zkusil bych ho napojit do jiného počítače a uvidí se.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
niemand

Okamžitě zazálohujte veškerá data, o která nechcete přijít! Vypadá to na machanickou závadu HDD. Pak zkuste formát disku a novou instalaci systému. Osobně se domnívám, že bude nutná koupě nového disku. hezký den
Doplňuji:
Zálohu provádějte pouze na druhý (fyzicky přítomný!) disk! Pokud máte jeden rozdělený na více pouze systémově, při neodborném formátování můžete přijít o vše!

Upravil/a: niemand

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Předpokládám,že na HDD „D“ nemáte nainstalovaný systém,který používáte,nebo se snad pletu?
Místo vytrhávání zásuvky by stačilo Ctrl+Alt+Delete a ukončit proces,který patrně zabírá 100% výkonu procesoru,potom samozřejmně PC zatuhne a nejde nic dělat,po vypnutí tohoto procesu,může to nějakou chvíli trvat, by měl PC normálně běžet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zjavne systém spracovával nejaké dáta v pozadí. PC nestíhal, treba chvíľku počkať, potom obľúbený trojklik „CTRL+ALT+DEL“ procesy a ukončiť konkrétny proces

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Mně se to také dříve stávalo, pak jsem si nechala PC přeinstalovat a dělám to tak 1* do roka a je vše OK.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek