Rommart

Moc prosím, neví někdo o někom kdo by mi byl schopen pomoci získat zpět přístup do emailových schránek? Moc prosím.

Dobrý den, včera se mi někdo dostal do mých emailových schránek a u všech změnil přístupová hesla.Jsou pro mě velmi důležité, protože jsem tam měl i kompletní adresář, ke kterému již nemám přístup.Prosím Vás pokud někdo znáte nějakého schopného člověka který by mi byl ochoten pomoci, tak Vás snažně prosím o kontakt na něj.Pokud by si někdo myslel že je to nějaká bouda tak ať dotyčný navrhne záruku kterou budu muset poskytnout a já to udělám. Protože se do těch mailovek fakt potřebuji dostat.Předem moc děkuji.

Nejlepší odpověď
beer

Kontaktuj správce (Seznam, Atlas atd.) těch schránek (helpdesk-podpora)) a informuj ho o problémech. Jedině tak je možnost získat je zpět.
Pro příště si zvol složitější hesla a nikomu je neříkej!

Další odpovědi
Bobule

Napiš na podporu poskytovatele emailových schránek. přesně popiš o jaký problém jde, jak vzniknul atd. Třeba seznam po tom, co ověří, že jsi majitelem emailů Ty, pošle hesla nová. Bojovat proti tomu jde. Jinak, dále radím, třeba u seznamu je to tak, že pokud „zapomeneš heslo“ nebo je změněno, postupuj tak, že klikneš na zapomněl jsem heslo. Server Tě navede. Budeš muset odpovědět na kontrolní otázku, kterou jsi zadával při zakládání emailu, pak je dobré vyplnit i, jakou šablonu na emailu používáš a kontaktní email.

MichalN

Pres „zapomenute heslo“, pak dalsi moznost kontaktovat poslytovatele, tam je ale otazka jak se povede s nim domluvit. Jednou uz se to podarilo vyresit pomoci overene zadosti a prohlaseni ze se skutecne jedna o moji schranku.