hanulka11

Moc by mě zajímalo, kdo mne tak nenávidí, že mým jménem posílá mejly ?

Vím, že ten kdo to dělá je srab a stejně se nepřizná , je to asi nějaký slabomyslný jedinec, který si léčí své mindráky,jinak si to nedovedu představit .Klidně se bavte dál …já pokud chci něco sdělit udělám to veřejně a nebudu se schovávat. Zdravím toho sraba.Jestli jsem někomu ublížila, nebo ho poškodila toho si nejsem vědoma .H
Doplňuji:
Tak na pokoutné stránky se nepřihlašuji ,ale dík za názor.

Nejlepší odpověď
annas

Hanulko, jsem na tom stejně. Také mé jméno figuruje jako odesilatel ve falešných mailech… U Vás důvod nechápu, ale u sebe ano …

Další odpovědi
Terryle

Sice si neumím přesně představit, jak situace vypadá a jak k ní došlo, ale pokud Vám někdo leze do mailu a posílá z něj zprávy, není nic jednoduššího, než si změnit heslo…

rybíz

Asi někdo zjistil vaše heslo. Nepřihlašovala jste se na nějaké pokoutné stránky?

vecernice

To nebude nenávist k tobě,ale především ke všem od ,,člověka",který se tím baví už docela dlouho.Asi na nic jinýho nemá…

anonym

Mohu se zeptat, to někdo ví jaký email tady používáte? Bez toho je heslo k ničemu, ne? Jediný možný kdo to dělá je zdejší zaměstnanec provozovatele.

kropitko

To není tak, že by někdo nenáviděl Vás,,,,,,,,,,,,,,,,

hanulka11

A jak tedy to je? Vůbec nechápu do čeho mě ta osoba zatahuje ,je to odporné a hnusné jednání.Fuj.

kropitko

Někdo chtěl naštvat mně, použil k tomu vás, Vagru, Annas, Popelku a Rynka,,nevím proč zrovna tento výběr,,nevím proč?! Sama tomu nerozumím. Nerada bych abyste se tím trápila,,necháme to být.
Tušila jsem, že jste nic takového neposlala, nikdo z jmenovaných. Vzkaz pro toho, kdo to poslal,,,je to ubohé, trapné a hodně hluboko po úrovní normálního člověka,,,

vagra

Protože tady figuruje i moje jméno,nemohu nereagovat.
Podlého člověka poznáte podle toho,že se vždycky schovává za někoho,nebo za něco,udělá „vlnu"a čeká na reakci vyvoleného člověka.
Účelem takové podlosti,je vyvést někoho z míry,nebo ho urazit.
Pokud hrajete tady tu hru/Otázky mají všechny atributy hry/ a obzvláště když se Vám daří,musíte počítat s tím,že se to těm méně úspěšným nebude líbit a budou"kout pikle“,ve sportovní terminologii-faulovat.
Přitom bychom si tady měli poradit,pomáhat zkušenostma,pou­čit,popř.poba­vit.
Tentokrát jste na řadě Vy,předtím Kropitko,Annas a jiní určitě příjdou na řadu později.
Všimněte si,že nejsou napadáni ti,kteří jsou bronzoví.Protože ti nikoho neohrožují.
Jak vidíte,jsou tady lidé,kteří deklarují,že jim o body nejde a přesto jiným tyto závidí.Protože oč jiného takovým "hráčům"může jít?Zbavit se špinavostí konkurence?Vytvářet tady "blbou"náladu?Roz­hádat uživatele?
Myslím,že tomu,komu o to všechno jde,se přestalo dařit,tak provokuje.
Ale s tím se buď smíříte,nebo to přehlídnete a tím mu hodně zkazíte radost.
Ti méně odolní hru vzdají,ale to nikomu nedoporučuju.To totiž bývá většinou důvod útoku.

hanulka11

Děkuji, hezky jsi to vargo napsal, je mi líto takových jedinců ,ale na každé prase se vaří voda. Tak si nenecháme zkazit náladu, já ne . Těším se na další otázky -protože mi to úžasně rozšiřuje obzory. Všem díky.H.

annas

Vagro, dík za Vaše slova.

kropitko

Napsal jste to moc hezky, máte recht,,

vagra

Teď ještě aby reagoval ten podrazník,ale jak je všeobecně známo,takoví lidé jsou zbabělí a tím pádem připosraní!

kropitko

🙂