Verca17

Mobilni telefon mam 7 mes. A nyní se nafoukla baterie a po jednom telefonátu kiksne… má cenu jít reklamovat??

Odpovědi
mosoj

Baterii ihned vyměň. Může explodovat , nebo začít hořet !!
V případě že praskne ihned hoří.

terry

Proč by to nemělo mít cenu?
Zkusit to můžeš.

anonym

Jistěže samozřejmě reklamovat nebo aspoň zkontrolovat odborníkem, ten vás nasměruje k dalšímu postupu, že se vůbec ptáte?může to i poškodit mobil, tak si pospěšte…takovou baterii bych do telefonu vůbec nedávala?!

brillant

Reklamaci neuznají, baterie má záruku 6 měsíců.

VeRe1983

Určitě bych to zkusil reklamovat. Maximálně reklamaci neuznají. Co se týče záruky na baterii je přirozeně 24 měsíců. Těch šest měsíců je na kapacitu. Což je pochopitelné. Nicméně pokud je zcela očividné, že je baterka nafouknutá tak bych si dovolil předjímat, že by ti měli reklamaci uznat, pokud nezjistí, že si za to lidově řečeno můžeš sama. Tj. utopené mobily etc. což tohle jistě příklad není.

Zdroj: https://www.dtes­t.cz/clanek-2432/jak-je-to-se-zarukami-na-baterie

anonym

Jestliže je baterka nafouklá , tak jak je možné víko mobilu dovřít, to musí sedět…