Pokročilý

Poradíte, jak mám nastavit mobilní wifi a hloupé mobily s YouTube?

Mobilní wifi a hloupé mobily s youtube jak nastavit?
-----

Dobrý den.
Půjde mi mobilní wifi na mých starých mobilech?
Myslím na to youtube a moje herní videa a další videa.
Prosím půjde mi youtube přes youtube na starém mobilu přes mobilní wifi?
Nebo mám u doktora a ve škole koukat na filmy pro -5 letý?
Děkuji. 22aa.

Odpovědi:

Stříbrný

Patláš dokupy hrušky s bramborama.

Neexistuje žádné "mobilní wifi", respektive wifi se nedělí na mobilní a nemobilní.

Hloupý telefon buď obsahuje wifi modul nebo ne. Pak teda wifi zvládne a nebo nezvládne. Není na tom moc co nastavovat. Tedy - je, ale neřeší se tím výkon wifi, ale to jestli vůbec funguje nebo nefunguje.

Na hloupých mobilech toho moc nenastavíš a pokud to není hloupý mobil z poslední doby, tak bych ani moc nespoléhal na to, že si tam pustíš videa z youtube. I ten youtube se totiž vyvíjí a videa používají nové způsoby kódování, které nemusí "aplikace" nebo internetový prohlížeč ve starém mobilu umět. No a vzhledem k tomu, že jde o hloupý mobil, tak update ani youtube "aplikace" ani internetového prohlížeče na něm neuděláš.

Staré mobily ani nemusí mít dostatečný výkon na plynulé přehrávání videí (nejen youtubových). A toto nemá s wifi nic společného.

U doktora to snad vydržíš a zabavíš se pro změnu něčím jiným než věčným čuměním na poťápaný jůtůb. Ve škole nemáš vůbec co čumět na jůtůb, tam se máš učit.

A pokud by absence videí z youtube fakt měla u tebe vést k nějakým sebevražedným sklonům nebo něčemu takovému, tak se holt budeš muset malinko plácnout přes kapsu a koupit si nový a ne tak úplně hloupý telefon. Nemusí být zdaleka ani středně drahý a výkonu na přehrávání videí bude mít přitom dostatek.

Diskuze k otázce

Pokročilý

22aa

Normálně existuje huawei mobile wifi.

Pokročilý

22aa

A navíc android má slabý sklo a stojí za prd.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý Michal Kole 1200
Zlatý mosoj 1094
Zlatý ge0rge 1084
Zlatý Hlada 1006
Zlatý led 973
Zlatý gecco 905
Zlatý www 829
Zlatý badisko 818
Stříbrný cochee 717

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.