22aa

Poradíte, jak mám nastavit mobilní wifi a hloupé mobily s YouTube?

Mobilní wifi a hloupé mobily s youtube jak nastavit?

Dobrý den.
Půjde mi mobilní wifi na mých starých mobilech?
Myslím na to youtube a moje herní videa a další videa.
Prosím půjde mi youtube přes youtube na starém mobilu přes mobilní wifi?
Nebo mám u doktora a ve škole koukat na filmy pro –5 letý?
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
cochee

Patláš dokupy hrušky s bramborama.

Neexistuje žádné „mobilní wifi“, respektive wifi se nedělí na mobilní a nemobilní.

Hloupý telefon buď obsahuje wifi modul nebo ne. Pak teda wifi zvládne a nebo nezvládne. Není na tom moc co nastavovat. Tedy – je, ale neřeší se tím výkon wifi, ale to jestli vůbec funguje nebo nefunguje.

Na hloupých mobilech toho moc nenastavíš a pokud to není hloupý mobil z poslední doby, tak bych ani moc nespoléhal na to, že si tam pustíš videa z youtube. I ten youtube se totiž vyvíjí a videa používají nové způsoby kódování, které nemusí „aplikace“ nebo internetový prohlížeč ve starém mobilu umět. No a vzhledem k tomu, že jde o hloupý mobil, tak update ani youtube „aplikace“ ani internetového prohlížeče na něm neuděláš.

Staré mobily ani nemusí mít dostatečný výkon na plynulé přehrávání videí (nejen youtubových). A toto nemá s wifi nic společného.

U doktora to snad vydržíš a zabavíš se pro změnu něčím jiným než věčným čuměním na poťápaný jůtůb. Ve škole nemáš vůbec co čumět na jůtůb, tam se máš učit.

A pokud by absence videí z youtube fakt měla u tebe vést k nějakým sebevražedným sklonům nebo něčemu takovému, tak se holt budeš muset malinko plácnout přes kapsu a koupit si nový a ne tak úplně hloupý telefon. Nemusí být zdaleka ani středně drahý a výkonu na přehrávání videí bude mít přitom dostatek.

22aa

Normálně existuje huawei mobile wifi.

22aa

A navíc android má slabý sklo a stojí za prd.