bubukaa

Mobilní web

Jaké stránky mají kromě seznamu, google, youtube a facebooku mobilní verzi?
Doplňuji:
Mám htc touch cruise a moc s ním neumím, má ještě windows a když chci na internet skoro žádá stránka se nezobrazí v mobilní verzi, a nevíte někdo i o nějakých aplikacích které by se do něj dali stáhnout?

Nejlepší odpověď
ondra07

Souhlasím s „Jendou“, všechny stránky to můžou mít i já používám internet v mobilu, sice to není jako na PC, ale dá se s tím pracovat.Stáhni si Operu mini a tam si v nastavení akorát nastavíš, že to chceš zobrazovat v mobilním zobrazení, takže pohoda :)
Doplňuji:
Dám ti odkaz, na kterém najdeš všechno možné pro movily s Windows mobile, stáhneš si nějakou aplikaci a dáš si jí do mobilu přes USB.
http://stahovat­.okamzite.eu/dow­nloads.php?cat_id=4
Tam si stáhni tu operu mini, mělo by ti to jít
Snad to pomohlo

Další odpovědi
jendahun

Asi jsem to dost dobře nepochopil co hledáš,ale pokud je nainstalovaná Opera,všechny stránky se automaticky zobrazují do mobilní verze,nebo se to dá nastavit.Záleží jaký operační systém je vašem telefonu a podle toho se dají některé mobilní aplikace stáhnout přímo v mobilní podobě.Já mám pár dní Android a už jsem do toho nacpal "meteoservis,zpra­vodajství ČTK,České noviny,iDnes,iH­ned,TN.cz,Novin­ky.cz,Heuréku,Au­kro,bankovní aplikace,ČT24,Sky­pe…prakticky všechny stránky na netu už mají svou mobilní verzi.Záleží na prohlížeči v telefonu.
Doplňuji:
Našel jsem,že Váš telefon podporuje Javu,takže tím by to mělo být vyřešeno.Stáhněte si někde v Javě Operu mini pro mobil a ta už se postará sama.Akorát si v možnostech zobrazení dejte "zobrazení a úprava stránek pro mobilní telefony a zalamování stránek.Tak nějak to tam myslím je.

www

Většina, najdeš to na stránce až dole-Zobrazit, mobilní verze.
Zkušenost, OperaMini
Doplňuji:
Toto je věcí ne telefonu, ale jeho prohlížeče. Běž do prohlížeče a nastav „mobilní zobrazení“. Případně si tu OperuMini nainstaluj.
Víc neporadím.

Michal Kole

např. zpravodajské weby.