Elizabet

Mobilní telefony?

Dobrý den, bude mi 14 a dostanu od rodčů asi kolem 3500 Kč na nový mobil a já nevím který, proto píšu jsem! MOje podmínky – dotykový displej,možnost pamětové karty, usb připojení k pc, vhodné požadvky pro hudbu mp3, mp4 ..a to bude asi tak všechno + jěště nějaké vychytávky na hry a nebo panel na kreslení atd..Když tak mi napište i internetové stránky kde mobil můžu najít!..Děkuju moc všem!
Doplňuji:
Prosím máte někdo skušenosti s mobilem LG GM 360 Viewty Snap..?.. Prosím budu vděčná za každou odpověď

Nejlepší odpověď
Elk

Třeba Samsung S5620 Monte

Další odpovědi
Katie

já mám mobil LG town a jsem s ním moc spokojená je v tom vše co si přeješ

Denoušek

LG GM360 nevim jaky je ale dostanu ho k Vánocům a další 2 lidé z naší tvětšina lidí si třídy ho budou mít také bohužel většina lidí si myslí že bude pomalí protože to soudí podle LG KP500 A má výborné recenze a pro paní ten telefon není moc dobrý ve dvou věcí se liší ten váš má 2Mgp a nemá blesk kdež to tento má 5Mgp a blesk má. Proto si vyber radši LG GM360 :)