vvolfodlak

Může osoba pobírající dávky v hmotné nouzi(i na bydlení) mít telefonní paušál?

Doplňuji:
Ano, špatně jsem se vyjádřil, jde o to, jestli osoba která platí 750 kč paušál a pobírá dávky v nouzi neporušuje podmínky pro uznání dávky, těch 750 kč (i více) by snad mohlo pokrýt část nákladů spojených s bydlením a o to by se snížila přiznaná dávka.

Odpovědi
msi

debilní otázka, ale k věci. Jo může.

ivzez

Paušál je přece zahrnut v příjmech žadatele.
Na přiznání dávek hmotné nouze podle mne nemá vliv to,
zač osoba v hmotné nouzi peníze vydává.
Nemluvě o tom, že paušál možná potřebuje pro hledání místa…