Školníšprtka

Doporučíte mobilní aplikace, jejichž prostřednictvím se můžu podívat na filmy a seriály zdarma?

Zdravím,
Děkuji za tipy.

Odpovědi
koreafangirl

Znám aplikace na korejské a japonské filmy a seriály – Viki. Většina je s anglickými titulky, některé i s českými. Pár čínských filmů, seriálů a soutěží je zdarma i na iQIYI.

JežíšKristus

Pokud máš debetní kartu, tak si můžeš stáhnout aplikace Netflix, HBO GO, Amazon Prime, Apple One.. a mít měsíc sledování zadarmo. Pokud máte v rodině vícero karet, nebo sama máš více platebních karet, tak tím více měsíců… takto máme doma Netflix už několikátý měsíc zadarmo.

Poté existují aplikace, kde můžeš přímo streamovat torrenty (=přístup ke všem filmům a seriálům co snad existují, zadarmo), ale nevím, zda jsou takové aplikace i pro mobilní zařízení (počítám, že ano).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.