Vašek123

Mobil z číny názor na něj? :)

http://www.pan­dawill.com/ten­gda-f900-smartphone-android-42-mtk6592-50-inch-fhd-screen-black-p90326.html jaký názor máte na tento mobil ? :)

Odpovědi
Nechápavé

Bullshit !

cochee

Můj názor je ten, že model je vyprodán, takže bych se soustředil na jiný 🙂

ptáč

Viděl, zkusil, ohodnotil a odešel. Za 3193,82– Kč bez pouzdra, nebrat. Takový škaredý šunt, fuj nevzhledný, v seriozním obchodě ho nabídnou za asi 2500,–. Ne, už nehledej takové a podobné přístroje. Prostě jdi za nákupem a řiď se cenou, vše ostatní je cenový podvod. Co je směrodatné, je záruka. Záruční list. Hele, stejně ti to spadne až nebudeš dávat pozor. Je to jen hračka na telefonování. Nic víc.