Ája13

Mobil samsung galaxy core duos??

Chtěla bych se zeptat jaké zkušenosti s tímto telefonem máte a jak vám vyhovuje?? Chtěla bych si ho pořídit ale nemají ho na prodejnách abych si ho mohla vyzkoušet proto budu ráda za vaše názory na tento mobil. =) Děkuji =)

Nejlepší odpověď
Bedy

Abych se přiznal, tak tento mobil příliš neznám. Nicméně tento telefon bych si osobně nekoupil, protože za tuhle cenu si koupíte i lepší mobily – vezmu-li to parametrově a řekněme takovou obecnou kvalitou značky. Samsung nedělá moc kvalitní mobily, jediné, co dělají dobré, jsou mobily vysoké třídy – to jsou ty modely Galaxy Sx.

Pokud chcete doporučit mobil přímo „na míru“, tak by bylo fajn vědět, co všechno požadujete za funkce – k jakým účelům budete mobil používat, dále cenový strop a pak případně nějaká zvláštní přání. Vím, že některé ženské po mě chtějí, aby to nebylo černošedé nudné pádlo, ale aby ten mobil byl třeba v pěkné elegantní růžové barvě nebo někdo chce stylový mobil třeba ve žluté barvě apod. Nebo někdo požaduje dlouhou výdrž baterky, aby ten mobil nemusel dennodenně nabíjet – typické právě pro většinu Samsungů.

Klidně mě kontaktujte osobně, pokud to nechcete řešit nějak veřejně, stačí kliknout na můj profil (Bedy).

Další odpovědi
Majkl95

Určitě si nech poradit od bedyho on se v tom fakt vyzná :D jo a můžu ti říct že samsung je sra*ka :D