Nenaplněný

Mobil s funkcí makro.

Existuje mobil, který má u foťáku i funkci makro ? Díky

Nejlepší odpověď
www

Nemusí mít mobil žádný OS, stačí hloupý a některé mají makro velmi slušné!
Zkušenost se SE 750i, 850 atd. Většinou, pokud je makro, tyto mají i vyvážení bílé ap. Chytré telefony s OS zase nemají často mechanickou spoušť a podobné „maličkosti“. Jistě, záleží na tvé volbě a potřebách.

Další odpovědi
DDarent

už skoro každej!!!!!! stačí kvalitnější OS, jako třeba symbian, android, IOS, Bada..........

mosoj

Aby to bylo solidní musí mít foťák v mobilu AF ( automatické ostření) a to zase každý nemá !! že mladí odborníci !! Jestli ale půjde tzv. supermakro to nevím.

Pokud má fix fokus a to má opravdu téměř každý, tak to jde, ale ta fotka nestojí za nic.

RomanP

Pokud chceš fotit makro snímky tak na ně použij digitální fotoaparát a ne mobil. Aby se povedly detaily určitého snímku s tím si mobil neporadí i kdyby měl 12 Mpx , blesk a x zoomů.