Zubejda

Mobil NOKIA C2_01 totálně vypověděla základová deska,čili HW pouhé 3 měsíce po skončení záruky.Co s tím?

Je to neopravitelné,přes­něji oprava se nevyplatí,prostě hodit do koše.

Je to možné,že NOKIA prodává takové šmejdy? Máte s tím někdo zkušenost? Dá se něco podniknout?Kam se obrátit? Snad by taková firma mohla mít zájem na dobrém jméně značky?Jejich servis tedy zájem nemá,to už jsme zkoušeli.

Menší závadu dovedeme pochopit,ale totálně na odpis?

Nejlepší odpověď
Bedy

Může se stát, že jste zrovna narazil na zmetka, ale c ze zkušeností vím, tak Nokie patří opravdu mezi kvalitní telefony. Ono když to donesete do nějakého servisu, tak Vám řeknou co s tím je, jestli náhodou si za to nemůžete jako majitel sám.
Párkrát jsem se setkal s tím, že se do telefonu dostala vlhkost, že se dost vevnitř „opotil“ a udělala tam pěkný masakr.

Další odpovědi
Drap

Co s tím ? Je po záruce, tak nezbývá než koupit nový mobil, popřípadě netelefonovat.