kuba33

Proč mi mobil hlásí signál není dostupný? Všem ostatním signál jde.

Vyzkoušel jsem restartovat mobil i vyndat SIMku ale nic.
Poraďte prosím.

Odpovědi
Quimby

A když vyndáš simkartu a dáš ji do jiného telefonu, tak tam funguje?
Co když vemeš jinou SIM kartu a dáš ji do svého, tak nefunguje?
Pokud nefunguje, tak by se ti mohla rozbít anténa v telefonu, každopádně v servisu by poradili

led

Nie je tam náhodou ikonka lietadlo? Letecký mód – odpojenie od všetkých sietí

ivzez

Mají všichni stejného operátora?

Třeba T-mobile se v centru Prahy „tváří“, že signál jde, ale
jsou u něj časté výpadky (signál vypadne několikrát týdně) …