vasout

mobil mám neustále vybitý,vydrží tak 2 hodiny.Baterie je nová,poradí někdo,prý to může být aktivací g3 jak ji vypnot?dík

Odpovědi
BANAN93

záleží na typu telefonu a operačním systému – jinak to bývá v nastavení, připojení, .....

Bedy

Tak pokud to je laciný telefon hýřící funkcemi, tak se nedivím. Často to jdou takové ty laciné modely Samsungu, Huawei, ZTE či různé napodobeniny iPhonu a podobných jako například SciPhone, atd.

Vypnutím 3G sítě zas tolik baterku neušetříte, ale ten, kdo nepoužívá 3G internet nebo jste mimo dosah, tak si ho klidně vypněte. Já když jsem měl ještě O2, tak jsem taky používal klasické GSM. Ale O2 už nějakou tu dobu nemám, protože mám U:fona a tam je to malinko jiné. Ale to bych odbočoval.

Bohužel nevím, co máte za mobil (značka+typ), tak Vás přesně nemohu odkázat na nastavení vypnutí.

cochee

Baterie může být nová, leč pokud před koupí ležela rok, dva ve skladu, tak je po ní. Jinak vypínejte Bluetooth, pokud jej není potřeba – i wifi, ale to žere trošku méně.