Happyday1991

Mobil do 3000 s 5palcovým displejem?

Sháním předběžně na Vánoce. Mobil s 5palcovým displejem, foťák – přijatelné fotky, gps, ostrý a jemný displej s dobrým rozlišením. Prostě to nej co můžu za 3000 táci koupit.

Odpovědi
Beer4Real

To je tak těžké si zajít třeba na Heureka.cz, zadat tam ty parametry o kterých mluvíš s cenovým rozpětím na které máš?
Nebuď líná!

Questman

Takový mobil za tu cenu neexistuje.
Máš vážně přehnané požadavky, i kdyby snad nějaká asijská firmička vyráběla mobil za tuhle cenu s těmito parametry (o čemž pochybuju), tak si můžeš být jistá, že kvalita zpracování by byla víc než žalostná ;)

Nejlevnější a zároveň kvalitní 5" smarthphone s dobrým foťákem, displayem a GPS funkční i v ČR o kterém vím, je mi2s nebo mi3 (kolem 7mi tisíc)