pizlicka

Nemám rámeček od SIM karty. Bude karta pasovat do mobilu Apple XS 64GB? Pokud ne, kam zajít?

Prosím Vás, v roce 2011 jsem si koupila mobil nokia,a v obchodě mi ořízli sim kartu a poté vložili do mobilu. Nyní jsem koupila mobil Apple XS 64GB a chci se zeptat: když nemám ten rámeček od té sim karty, jak mi ji ořízli, bude do tohoto typu mobilu pasovat? Nebo za kým mám zajít, ať to vyřeší? Děkuji moc za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

SIMky maj tři velikosti: Klasickou (velká, neoříznutá), micro (oříznutá) a nano (velmi oříznutá).

Jestli se v nich nevyznáte, podívejte se do technickejch parametrů tý Nokie, tam bude typ SIMky napsanej. Ten iPhone (předpokládám) využívá velikost nano.

Nebo si skočte na prodejnu vašeho operátora, zdarma vám daj SIMku novou. Jestliže máte SIMku takhle starou, je dost možný, že neumí 4G/LTE. Výměnou získáte navíc i možnost rychlejšího připojení k internetu přes mobilní data.

Další odpovědi
Hlada

S tím není problém. Mám čerstvou zkušenost.
Z Číny jsem objednal sadu rámečků za 0,38$. Současně jsem zavolal operátorovi a ten mi obratem zdarma poslal novou SIM na kartě, ze které je možné vymáčknout všechny velikosti i s rámečky.

Zdroj: https://gizchi­na.cz/2017/02/­09/typy-sim-karet/

anonym

Ahoj pizlicka, nevím na jakou velikost ti SIM kartu ořízli, ale pokud není ořízlá na nejmenší (nano) do iPhonu ti dát nepůjde. Máš teď dvě možnosti, každopádně na prodejnu operátora budeš muset zajít tak jak tak. 1. Nechat si SIM kartu zase znovu oříznout nebo za 2. objednat si eSIM. eSIM je pohodlnější v tom, že je to pouze kód, který do iPhonu zadáš a nemusíš řešit velikost a funguje úplně normálně jak normální SIM karta.

jsemjá

Prostě to tam strč, a uvidíš.