Drap

Mně zase zvedlo ze židle toto. Je to možné ?

http://www.no­vinky.cz/finan­ce/264171-socialni-davky-zneuzivaji-i-majetne-romske-rodiny.html

Nejlepší odpověď
redy

Kdo umí ten umí,cikáni vědí jak na to.
A ty nahoře jsou pěkný idioti když je oblbne cigoš.

Další odpovědi
ten který je

Ano je to možné a ten redaktor bude asi nějaký radikál.;-)
To Drap:Jak jsi oslavil včerejší mezinárodní den romů?Koupil jsi nějaký dar?
http://www.blis­ty.cz/art/62943­.html

suaeda

Lidi, kteří nechtějí pracovat (nebudu jmenovat) jdou vždy tam, kde mají bezstarostně připravené žití. Všude je vyhánějí a u nás je jim vcelku dobře.
Kdysi mi říkala bábrle, že za první republiky kočovali od vesnice k vesnici. A vždy zůstali déle tam, kde jim bylo dobře a nikdo je nevyháněl. Takže se nesmíme divit, že u nás tyto velké rodiny přibývají. Otázka zní – jak to že se jich naši zvolení představitelé bojí? A dají jim vše. Nebo je to jinak?

jendahun

A toto jste už viděli?
http://www.you­tube.com/watch?v=u­ad4W_vGE48&fe­ature=player_de­tailpage
Doplňuji:
Neskutečná drzost a rasizmus.Nedají mu peníze a chtějí aby platil nájem.To se může stát jenom v Česku.

Damiana

Je to možné. Jediná věc, kterou Cikáni nikdy nebudou líní „dělat“ je zlodějna. V jakékoli podobě. Tomu, že se nám smějí do ksichtu, jak lze krást veřejně a „beztrestně“, neboť prašule jsou jím servírovány pravidelně na zlatém podnose, se nelze divit. Ani tomu, že jsou jediní, kdo jsou spokojeni a podporují tento vládnoucí systém. Je stvořený přímo pro ně!