fortin

Mne si lhář nos?

http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/102666153­69-den-d-ii-rada/309292320­520018-den-d/obsah/102364-internetovy-vyhledavac-lepsi-nez-google/

http://www.exo­topedia.org/wi­ki/Petr_Hejl
Doplňuji:
M: Tak to jeden vyšetřovatel lhal. Říkal že pospíchá domů a že ho služba nebaví. Že ho čekají na večeři a budou jíst á La husa. Přitom se díval na obraz prezidenta vlevo nahoře!

Ledový čaj: Kamuflujou nebo zkreslují skutečnost? Ten seriál nesleduji.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Někde jsem slyšel, že třeba u výpovědi apod. se dá zjistit tím, že i nevědomky se lhář podívá vlevo nahoru.

Další odpovědi
iceT

Dnes jsem si nos mnula celý den a nelhala jsem(nevím o tom),ale taky po něm ještě můžu dostat,že?

Jinak v Las Vegas v jenom díle,si vyšetřovatelka uvědomil,že podezřelá lhala,protože se dívala na jednu stranu,a pak to vysvětlovala(vy­šetřovatelka)v ja­ké situaci to prý lidé dělají,že když koukají na jednu stranu,tak lžou,a když na druhou,tak to už si nepamatuju ten výraz.

AndreiRanger

Řeč těla je krásná věc:-) Když člověk lže dělá mimoděk spoustu pohybů protože je nervózní (nejčastěji mnutí oka, nosu či ušního boltce), dále ujiždí zrakem do leva, zadrhává či se častěji nadechuje a dělá delší pomlky…

Je toho spousta, ale někdy to může být opravdu jen fyzická potřeba se podrbat:-D

Každopádně ani hlavy pomazané se neshodují zda řeč těla je či ne – za mě ano;-)