jitusqa

Můžu si jít do české spořitelny vyměnit penízei když mi ještě nebylo patnáct?

Nejlepší odpověď
gecco

Můžeš…
Ale banka (směnárna) někdy může (a někdy dokonce musí) ověřit totožnost člověka, který mění peníze – a v tom případě po tobě bude chtít průkaz totožnosti – máš pas?
😉

Další odpovědi
lexx

jo a když se budou kroutit tak do kterékoli jiné banky

V GEmoney a ČSOB občanku chtěli, v KB ne ale myslím že je to na libovůli kasírky u přepážky