Králičí Žena

Nevíte, co to může být, když se u mě objevují popsané příznaky?

Ahoj, mám takový divný problém. Někdy se mi stane, že se mi před očima zamlží černo a zabolí mě hlava. Potom mě krátpkou chvíli brní nohy a je mi na omdlení. Nevíte, co by to mohlo být?
Je mi 12

Původní neotázka
Mlžení před očima

Nejlepší odpověď
Dochy

Lékař by to vědět mohl. Radši bych se ho zeptal brzo.

Další odpovědi
dubraro

Kolik ti je? Jestli -náct a nedávno jsi vyrostla, jsou to normální problémy, které pominou, až si mozek na nové tělo zvykne.
Taky to může být nízký krevní tlak nebo nízká hladina cukru (dieta, hladovění).

Jiří Bohumil

Příčin může být velmi mnoho. Od kolísání tlaku, přes problémy s páteří, případně jiné neurologické potíže. Ale i jiné a vážnější, kterými nemá cenu strašit. Šprtej k lékaři a moc to neodkládej. Hlavně se to nesnaž řešit nějakou „alternativní“ medicínou. Chce to řádné vyšetření řádnou diagnostikou. Ne virgulí! 🙂

Klaproth

Co na to říká tvůj doktor?

Arne1

Tipl bych nějaké problémy s krevním oběhem. Tvůj lékař ti nic neřekl ?

zjentek

Jedna z oo možností je, že to bude špatný prokrvení. Dej si bezinky.

Oliku141

Mám stejný problém a doktorovi jsem o tom říkala. Říkal, že je to úplně normální a stává se to mnoha lidem. Dokonce mi říkal i jak se to jmenuje, ale to si bohužel nepamatuju…Mám to když rychle vstanu, pak nevidím několik vteřin, takže vstávej pomaleji :D Ale za doktorem zajdi, není to nic hrozného, jen ti toho řekne víc než já