Avatar uživatele
fortin

Mleté maso mix. Od řezníka nebo od Alberta?

Peču z Alberta. Ale musím péct za zavřenými dveřmi. Zápach mi napovídá že budu jíst s pocitem umírání. Kde je chyba? Ve mě nebo kde? Přitom maso od řezníka při pečení vábivě voní. V řeznictví to umele přede mnou.
Doplňuji:
Děkuji za projev soustrasti. Přikryl jsem to slivovicí. Zase vidíte blbost která dominuje lenosti zajít někam jinam.

A tuhle znáte? Rybář Harašta z Pasohlávek chytil zlatou rybku a ta ho prosila ať ji pustí že mu splní jakékoliv přání. A víte co ten Harašta na to? OK, zařiď ať už se v Afghánistánu neválčí. Zlatá rybka zakvílela a řekla; to je pro mě moc těžký. Vždyť já ani nevím kde ten Afghánistán je, přej si něco jinýho. Tak ten Harašta řekl; podívej, má žena má mindrák že není 2× hezká. Na důkaz vytáhl její fotku a povídá; udělej z ní hezkou ženskou. Ta rybička se koukla na tu fotku a říká rybáři; víš co, sežeň mi raději globus.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4730 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Fortine, člověče nešťastná Vy jste snad sebevrah. Fašírku z prodejen Ablbert žerou kočky na chalupě jen pokud déle hladoví. Kupujte sekanou u řezníka. Jednik dohlížíte co vám tam semelou a jednak dobře vědí, že jim vynadáte, pokud nebudete spokojen. Cena za kilogram by neměla být příliš pod 80-ti korunami.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Tak to vás lituji , asi bych to nejedla…pokud to nevoní jak má.

No znáte to …do mletého se „schová vše“ pokud nevidíte na vlastní oči co vám řezník mele. Podruhé si raděj vyberte a umelte si doma , nebo si nechte semlít před vámi a právě i dobré koření dělá divy. Pak teprv je to pochoutka.

Nedělám ho tak často.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nakupovat mleté maso v obchodních řetězcích je hazard se zdravím svým i se zdravím svých blízkých. Každý slušný řezník namele maso před vámi. Nemusí být ani tzak kvalitní jak čerstvé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ani z Alberta (nad ním by se otřepaly i vyhládlé kočky) ani německé nebo polské od řezníka. Pomelu si svoje vlastní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek