fortin

Mleté maso mix. Od řezníka nebo od Alberta?

Peču z Alberta. Ale musím péct za zavřenými dveřmi. Zápach mi napovídá že budu jíst s pocitem umírání. Kde je chyba? Ve mě nebo kde? Přitom maso od řezníka při pečení vábivě voní. V řeznictví to umele přede mnou.
Doplňuji:
Děkuji za projev soustrasti. Přikryl jsem to slivovicí. Zase vidíte blbost která dominuje lenosti zajít někam jinam.

A tuhle znáte? Rybář Harašta z Pasohlávek chytil zlatou rybku a ta ho prosila ať ji pustí že mu splní jakékoliv přání. A víte co ten Harašta na to? OK, zařiď ať už se v Afghánistánu neválčí. Zlatá rybka zakvílela a řekla; to je pro mě moc těžký. Vždyť já ani nevím kde ten Afghánistán je, přej si něco jinýho. Tak ten Harašta řekl; podívej, má žena má mindrák že není 2× hezká. Na důkaz vytáhl její fotku a povídá; udělej z ní hezkou ženskou. Ta rybička se koukla na tu fotku a říká rybáři; víš co, sežeň mi raději globus.

Nejlepší odpověď
dudu

Fortine, člověče nešťastná Vy jste snad sebevrah. Fašírku z prodejen Ablbert žerou kočky na chalupě jen pokud déle hladoví. Kupujte sekanou u řezníka. Jednik dohlížíte co vám tam semelou a jednak dobře vědí, že jim vynadáte, pokud nebudete spokojen. Cena za kilogram by neměla být příliš pod 80-ti korunami.

Další odpovědi
hanulka11

Tak to vás lituji , asi bych to nejedla…pokud to nevoní jak má.

No znáte to …do mletého se „schová vše“ pokud nevidíte na vlastní oči co vám řezník mele. Podruhé si raděj vyberte a umelte si doma , nebo si nechte semlít před vámi a právě i dobré koření dělá divy. Pak teprv je to pochoutka.

Nedělám ho tak často.

Drap

Nakupovat mleté maso v obchodních řetězcích je hazard se zdravím svým i se zdravím svých blízkých. Každý slušný řezník namele maso před vámi. Nemusí být ani tzak kvalitní jak čerstvé.

GM

Ani z Alberta (nad ním by se otřepaly i vyhládlé kočky) ani německé nebo polské od řezníka. Pomelu si svoje vlastní.