Kris

Mléčná kojenecká výživa.

Dobrý den,
mám 5 měsíců starou holčičku a začínáme se zeleninovými a ovocnými příkrmy.Kolikrát deně by ještě měla dostávat mlíčko?
Kojení nebylo možné tak je od začátku na UM.

Odpovědi
anonym

Své děvčátko krmíte v pravidelných časových intervalech. Teď jenom místo mléčné výživy začnete místo mléka podávat zeleninové nebo ovocné příkrmy. Jinak se na výživě nic nezmění. Buďte klidná, když bude mít Vaše děťátko hlad dříve, tak mu prostě místo mlíčka za 3 hodiny po příkrmu, dáte pití dříve. Děťátko si rychle na změnu navykne a Vy si určitě harmonogram přizpůsobite novým podmínkám bez nejmenších problémů.
Nebojte se toho, tohle je přirozené a půjde to skoro samo. S přidáváním jiných druhů potravin do výživy Vašeho děťátka prostě budete ubírat počet dávek mléčné výživy.