9 řemesel

Mlaďoučká,vybízí k nakousnutí,to bude rozkoš,

ale jak ji nejlépe připravit k dobrému papání? Je to cuketka a patizonek,v raném stadiu, ne žádný dřevnatý plod.Děkuji všem.

Nejlepší odpověď
annas

Já cuketu zapékám, dusím, výborné je zelí, připravuji knedlíky, peču moučníky. Mě inspirovala kniha Jany Štěpánkové, v níž je asi 100 receptů na přípravu cukety.

Třeba Vás zaujme uvedená stránka.

Zdroj: http://www.ma­mincinyrecepty­.cz/cuketa

Další odpovědi
BEAES

Já z toho dělám klasické řízky/trojobal/. Je to úžasná mňamka, lepší, než maso!!! Je to opravdu rozkoš!

BENYTA

Byla jsem si jistá,že budu číst otázku od Miroslava…,takže vy jte taky pěkný filuta…
To nejjednodušší je umíchat si česnekové máslíčko,/z pravého másla/,nejdřív slabé plátky nechat odležet,nasák­nout,pak,je lehce osmahnout,aby se máslo neznehodnotilo­.Tohle jsem dělala úplně prvně s lilkem,je to žůžo labůžo.

anonym

Na techto strankach jsem minuly tyden delala jeden recept ,je jich tam vice vypadaji lakave.

Zdroj: kucharka on line

panenka

Já cuketu rozpůlím vydělám prostředek a naplním sekanou na to nastrouhám sýr dám zapéct a jím s bramborama.Taky s cukety dělám buchtu cuketovou nebo taky cuketové karbenátky s hranolkama.