Kepler

Mládežníci, řešíte co dát prarodičům pod stromeček?

https://www.ku­pi.cz/magazin/cla­nek/4280-co-koupit-prarodicum-k-vanocum-patrali-jsme-za-vas-co-by-si-prali?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu
Teple papuče ne-e. Já bych ještě přidal třeba poukaz do lázní, let balónem nebo trošku wellnesu v horském hotelu. Věřte mi, zaslouží si to. Třeba si toho už víckrát neužijí…

Nejlepší odpověď
Funna

sice nejsem mládežník, ale řeším…tipy v článu jsou sice hezké, ale ani jeden se mi nehodí…a ad tvé rady…let balónem určitě ne, ne každý je dobrodružné povahy, zlášť v pozdním věku…wellnes není blbý nápad, ale to by muselo být i s dopravou, což obvykle v nabídce není ☹…

Další odpovědi
jáára

Dám květinu. Neurazí.

Gus_Fring

Jako správný mládežník to nechávám na poslední chvíli. Asi kvůli tomu, že nevím. Ale zaslouží si něco lepšího, to máte pravdu.

Kryšpín

Babrlince na den zaplatit gigolu a dědovi na týden předplatit nevěstku