jirka F

Mizí z restaurací a hospod točená kofola, nebo ji někde ještě čepujl?

Včera jsem byl v restauraci a řekl jsem si o točenou kofolu a prý nemají ani rozlévanou což mně udivilo poté jsem byl ještě v hospodě a tam také nic tak prodává se vůbec ještě?

Nejlepší odpověď
Kepler

Není všude, ale není to nic vzácného. Točí se i jiné limonády.
https://search­.seznam.cz/?q=to%C4­%8Den%C3%A1+ko­fola+restaura­ce&oq=to%C4%8Den%C3%A1+k­ofola+restaura­ce&aq=-1&sourceid=szn-HP&su=k&sgId=­NjA1Mzc4MiAxNTk1NDA0OT­k5LjY1OA%3D%3D

Další odpovědi
Dochy

V několika restauracích v okolí ji běžně nabízí. Předpokládám, že točenou, to ale bez záruky.

marci1

U nás v restauracích a hospodách ji běžně mají. 🙂

Malvína

U nás běžně k dostání jak čepovaná, tak lahvová.

zjentek

Nemizí, vrací se. Kofola zdárně překonala svá životní období, kdy byla svým složením považována za velmi nezdravou a svou chutí vyloženě k smíchu. Jak vidno, reklama dokáže změnit i chuťové pohárky člověka a kladně působit na zdraví coby placebo.

Drap

Vyrábí se, točí se. Záleží na konkrétní hospodě zda si ji objedná nebo ne.