lenka.seda

Mizející soubory?

Zdravím, mám dotaz, nějakou „záhadou“ z pc zmizlo pár souborů. v koši nejsou, dá se to někde ještě dohledat? Z plochy se přesouvalo pár věcí z plochy do koše, a nějakou záhadou z plochy zmizlo úplně vše kromě koše, a tento počítač. Soubory nejsou v koši a nemohu je dohledat ani přes hledání v nabídce start… Dá se to dohledat i jinak? Zajímalo by mne, kam se poděly.. :O

Odpovědi
BigBoy

Samozřejmě, že se takové soubory dají najít. Není to však jednoduché. Kontaktujte nějakého schopného ajťáka, který vám soubory najde, případně obnoví.