Putra

Míváte taky ,,neděli nedělovitou" ? :))

Tím chci říct, jestli taky máte neděli jako nejnegativnější den v týdnu, jestli ji prožíváte jinak, než ostatní dny… ? :) A v kolik zítra vstáváte?

Odpovědi
anonym

Vzhledem k tomu, že mám neděli od pondělka do soboty, tak mne to nechává chladným a zítra vstanu po probuzení, což je mezi 06:55 – 9:30 hod. Záleží v kolik jdu spát, čím později, tím dříve se vzbudím (takový divný paradox).

Rocker

V sobotu a neděli mám volno,takže si každý víkend snažím co nejvíc užít.Zítra bych normálně vstával v 6:40,ale protože venku sněží,musím vstát už v 6:00,vytahnout z garáže frézu a uklízet chodník.

Funna

nemám depku z toho, že musím další den do práce…takže si ji užívám stejně jako sobotu…a vstávám, až se vzbudím…obvykle tak kolem sedmé hodiny…