Avatar uživatele
anonym

míváte předtuchy,nebo tušení?

znáte takový ten nepříjemný pocit že se něco stane,a vyplnilo se vám?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka, annas, Miroslavst, BEAES, vagra před 4950 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Ano bohužel poměrně často a nejhorší na tom je, že nejsem schopna definovat co se stane a komu. Někdy mě to doslova pohltí a myslím pak na to celý den. Je to vyčerpávající.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Ano docela často, jedná se spíše o tušení a většinou mi to proběhne hlavou v nebezpečné situaci. Většinou vždy vyváznu díky tomu tušení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ano mívám můj manžél mi říká když mu něco řeknu že se to může stát a stane se to že jsem snad vědma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladyhawke

…a už mi to párkrát zachránilo „zadek“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Ano, někdy se mi to stává.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ano, mívám, neříkám tomu předtuchy, u mne je to jakási podivná jistota, že vím. Jsem na to zvyklá a s nikým o tom nemluvím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Nejsilnější co jsem kdy asi měla,tak to je dva roky zpátky,byla jsem v práci,manžel se tam stavil,aby mi řekl,že jede s kamarádama do Prahy. Takovou scénu,co jsem předvedla,to jsem ani sama nepobrala,řvala jsem,vztekala se,chtěla jsem,aby semnou zůstal v práci,že potřebuji pomoc(byla jsem tehdy těhotná),že mi přivezou pivo a nebudu to sama tahat a tisíc dalších důvodů.....

Asi tak za hodinu,volal jeden z těch kamarádů,ať zavřeme z manželem hospodu a přijedeme rychle za ním,že měli autonehodu a ten druhý co s ním jel,že na místě zemřel,,,,do dneška na to s manželem vzpomínáme,,,,kdyby jel s nima,,,tak co by se stalo?!"

před 4950 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Kropítko, mám husinu po celém těle.

před 4950 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

To já taky,když si na to vzpomenu. Hrůza to domyslet…
Jinak manžel celou tu dobu semnou nemluvil,když jo,tak vždy jen procedil mezi zuby,že netušil,že jsem taková krá..,že ho nepustím ani nikam z kámošema a že neví co mě to popadlo,,,,,,pak to pochopil,,,,(ale já sama nevěděla,proč dělám takové scény)

před 4950 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

je to hrozný pocit já zrovna ted ten pocit mám a jak píše Kropítko neumím si ho vysvětlit a ani zbavit tak snad jsou mé děti i manžel v pořádku

před 4950 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Já stejně tak. Mnohokrát se mé předtuchy vyplnily.

před 4950 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Mívám různá tušení a většinou se vyplní.

před 4950 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek