míváte předtuchy,nebo tušení?

znáte takový ten nepříjemný pocit že se něco stane,a vyplnilo se vám?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano bohužel poměrně často a nejhorší na tom je, že nejsem schopna definovat co se stane a komu. Někdy mě to doslova pohltí a myslím pak na to celý den. Je to vyčerpávající.

Další odpovědi
BEAES

Ano docela často, jedná se spíše o tušení a většinou mi to proběhne hlavou v nebezpečné situaci. Většinou vždy vyváznu díky tomu tušení.

panenka

Ano mívám můj manžél mi říká když mu něco řeknu že se to může stát a stane se to že jsem snad vědma.

ladyhawke

…a už mi to párkrát zachránilo „zadek“.

rybíz

Ano, někdy se mi to stává.

GM

Ano, mívám, neříkám tomu předtuchy, u mne je to jakási podivná jistota, že vím. Jsem na to zvyklá a s nikým o tom nemluvím.

kropitko

Nejsilnější co jsem kdy asi měla,tak to je dva roky zpátky,byla jsem v práci,manžel se tam stavil,aby mi řekl,že jede s kamarádama do Prahy. Takovou scénu,co jsem předvedla,to jsem ani sama nepobrala,řvala jsem,vztekala se,chtěla jsem,aby semnou zůstal v práci,že potřebuji pomoc(byla jsem tehdy těhotná),že mi přivezou pivo a nebudu to sama tahat a tisíc dalších důvodů.....

Asi tak za hodinu,volal jeden z těch kamarádů,ať zavřeme z manželem hospodu a přijedeme rychle za ním,že měli autonehodu a ten druhý co s ním jel,že na místě zemřel,,,,do dneška na to s manželem vzpomínáme,,,,kdyby jel s nima,,,tak co by se stalo?!"

1popelka1

Kropítko, mám husinu po celém těle.

kropitko

To já taky,když si na to vzpomenu. Hrůza to domyslet…
Jinak manžel celou tu dobu semnou nemluvil,když jo,tak vždy jen procedil mezi zuby,že netušil,že jsem taková krá..,že ho nepustím ani nikam z kámošema a že neví co mě to popadlo,,,,,,pak to pochopil,,,,(ale já sama nevěděla,proč dělám takové scény)

anonym

je to hrozný pocit já zrovna ted ten pocit mám a jak píše Kropítko neumím si ho vysvětlit a ani zbavit tak snad jsou mé děti i manžel v pořádku

annas

Já stejně tak. Mnohokrát se mé předtuchy vyplnily.

1popelka1

Mívám různá tušení a většinou se vyplní.