Adri ..

Míváte někdy pocit, že Vás někdo sleduje ?

Doplňuji:
Nevěděla jsem kam to zařadit.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Teď už dávno ne, ale kdysi jsem ten pocit mívala. Bohužel to nebyl pocit, ale smutná skutečnost. Nerada na to vzpomínám, snad se ty doby už nikdy nevrátí.

Další odpovědi
beer

Myslíš jako v životosprávě?? Tak to jo. Sleduje mne můj kocour, jestli na něj něco zbyde a zbyde vždy ))

led

Nemám pocit, viem, že na internete sme neustále určitým spôsobom sledovaní.
Pokiaľ ide o zaradenie otázky v zdraví, sleduje vás váš ošetrujúci lekár, dokonca má o tom aj zdravotné záznamy.

WeeBear

Když ano, tak se to většinou potvrdí faktem. 😁

Jinak jen tak z ničeho nic, nejsem až tak.. Paranoidní.

fablen

ano

venkovan

Já to vím, že jsem sledován. Od rána do večera a od večera do rána.
Nejčastěji mne sleduje lenost. ta je mi stále v patách, respektive neustále na zádech.
Potom kamery, mobilní operátoři apod.
jak píší jiní, večer jsem sledován co jdu kousat a co zbyde (co musí zbýt), přes den za co jsem udělala (respektive neudělal), ale zažil jsem i odposlechy telefonu (už po revoluci), sledování uličními důvěrníky (před revolucí). Takže je toho dost.
A že se za mnou někdo plíží? No taky někdy se stává.

Drap

Nemám pocit, protože vím že jsme vlastně sledováni pořád. Spopusta kamer, internet, mobily, atd.

Ozzy21

Mě ano když jdu ráno do škloy pro kámoše ve tmě furt se ohlížím…